Om hierdie webwerf optimaal te besigtig en gebruik, maak asseblief seker dat u die nuutste weergawe van u internet blaaier aflaai. Klik hier
Alles oor Solidariteit lidmaatskap

Landswye dienskantore


Bellville

Ettienne Pio (litigant), Raymond Holland-Chapman,
Anton Gerretsen, Bennie Harmse
Administratiewe beampte: Nicole Harmse
Tel: 021 946 4440/4418
Faks: 021 949 4259
E-pos: bellville@solidariteit.co.za
Straatadres: Du Toitstraat 18, Bellville



Bloemfontein

Pieter Burger
Administratiewe beampte:
Ingrid Papenfus
Tel: 051 430 6152/3
Faks: 051 430 6163
E-pos: bloemfontein@solidariteit.co.za
Straatadres: Kellnerstraat 58C,
Westdene, Bloemfontein

Welkom

Hennie Kommer
Administratiewe beamptes: Sue Nel
Tel: 057 352 6839
Faks: 057 357 2072
E-pos: welkom@solidariteit.co.za
Winkel no. 5, Eerste vloer, The Strip,
Metro Village, Stateway 312, Welkom.



Pretoria

Chris Roodt, Schalk de Bruin, Willie Venter,  Jahni Cowley,
Louis Pretorius, Sta-sia Engelbrecht, Inge Labuschagne
Administratiewe beamptes: Christa Louw, Anke Cloete
Tel: 012 335 9051/2 • Faks: 012 335 9002
E-pos: pretoria@solidariteit.co.za
Straatadres: H.v. Lambert Lee- &
Van Rensburgstraat, Mayville

Boksburg

Francois van Heerden, Zirk Gous, Hennie Vosloo, Amanda Hattingh, Fanie Vosloo, Derek Mans, Herman de Jongh, Dana Viljoen,
Gibbs du Toit, Thinus Jacobs
Administratiewe beamptes: Marlindie Booyens,
Natasha van Heerden, Elize Polhman
Tel: 011 913 0783/1101 • Faks: 011 913 3850
E-pos: boksburg@solidariteit.co.za
Adres: Rondebultweg 232, Libradene, Boksburg

Carletonville

Administratiewe beampte: Petro Watson
Tel: 018 788 4861/018 786 2785
Faks: 011 788 5102/011 388 9854
E-pos: carlton@solidariteit.co.za
Straatadres:Van Zyl Smitstraat 74,
Oberholzer, Carletonville

Vaaldriehoek

Jaco van den Berg, Johan Venter, Francois Calldo,
Gerhard Cloete, JJ Fernandes, Lee Coetzee, Nadia Coetzee,  Le Roy Fritz (litigant)
Administratiewe beamptes: Elize du Plooy, Saretha Jacobs
Tel: 016 931 3160/2/4
Faks: 016 931 3171
E-pos: vaaldriehoek@solidariteit.co.za
Straatadres: Rossini-boulevard 130



Port Elizabeth

Wynand Strydom
Administratiewe Beampte: Yvette Stroebel
Hoofnommer: (041)364 3219
(041)364 2925,(041)364 3225
Faksimilee nommer: (041) 364 2927
E-pos adres: pe@solidariteit.co.za
Sesde laan, nommer 52,
Newton Park,
Port Elizabeth.



Pietersburg (Polokwane)

Administratiewe beampte: Arlene Lourens
Tel: (015) 296 0335
Faks: (015) 296 0335
E-pos: polokwane@solidariteit.co.za

Ellisras (Lephalale)

Deon Viviers
Administratiewe beampte: Mariaan Pretorius
Tel: 078 802 0343 (Deon) of (014) 763 1174 (Kantoor)
Faks: (014) 763 1264
E-pos: ellisras@solidariteit.co.za
Straatadres: Winkel no 4, Marula Mile Winkelsentrum, Louis Botha Weg 35, Ellisras.



Klerksdorp

Coenie Rheeder, Danny Schutte
Administratiewe beampte: Nicoline Crafford
Tel: 018 468 8539
Faks: 018 468 8563
E-pos: klerksdorp@solidariteit.co.za
Straatadres: Buffelspark, Kantoor 2, Buffeldoornlaan 48, Flamwood, Klerksdorp

Rustenburg

Eric Schoeman, Lucindi Pretorius, Johan Nell (litigant)
Administratiewe beampte: Christelle Grobler & Carisma Breet
Tel: 014 592 4336
Faks: 014 592 4371
E-pos: rustenburg@solidariteit.co.za
Straatadres: H.v. Heystek- en
Thabo Mbekistr. Heystek Ontwikkelaars,
Kantoor 4, Total Garage, Rustenburg



Kathu

Gert van Wyk, Adele Rossouw
Administratiewe beampte: Jaatjé Sherman
Tel: 053 723 1604
Faks: 053 723 1407
E-pos: kathu@solidariteit.co.za
Straatadres:  Winkel no 1B, Prosperitas gebou, Rietbokstraat



Lydenburg

Quintus Sliep
Administratiewe beampte: Bianka du Preez
Tel: 013 235 3698 / 013 235 4985
Faks: 013 235 1814
E-pos: lydenburg@solidariteit.co.za
Straatadres: Versekeringsforumgebou,
h.v. Viljoen- en Maasdorpstraat,
Lydenburg

Secunda

Andy O’Toole
Administratiewe beampte: Sandra Scheepers
Tel: 017 634 5296
Faks: 017 634 5297
E-pos: secunda@solidariteit.co.za
Straatadres: Eerste Vloer, h.v. Joe Slovo- en
Moor straat, Uitbreiding 22,
Secunda

Witbank (eMalahleni)

Jan du Plessis, Cornelius van Leeuwen
Administratiewe beamptes: Irma Oberholzer,
Sonja Bekker
Tel: 013 656 3871 • Faks: 013 656 6846
E-pos: witbank@solidariteit.co.za
Straatadres: Bureau de Paul 2B, Corridorsingel,
Route N4 Business Park, Ben Fleur X11



Newcastle

Administratiewe beampte: Elize Bronkhorst
Tel: 034 312 9711/9917
Faks: 034 312 5170
E-pos: newcastle@solidariteit.co.za
Straatadres: Hardingstraat 79,
Sanlampark, Blok B, Newcastle

Richardsbaai

John Smith
Administratiewe beampte: Chantelle van der Merwe
Tel: 035 753 1935/6
Faks: 035 753 1937
E-pos: richardsbaai@solidariteit.co.za
Straatadres:
Anglers Rod straat 12,
Meerensee